Babybaschet Masculin Negru

Antrenor: Alexandra Mara

Componența echipei:

  • Hurdubei Sebastian
  • Luca Adi
  • Dumitru Luca
  • Munteanu David
  • Brătianu Anton
  • Mitric Tudor
  • Călinescu Robert
  • Ciurel Luca
  • Pastia Ștefan
  • Ușurelu David
  • Popa Andrei
  • Dos David

Babybaschet Masculin Alb 

Antrenori: Gabriel Stoclosa/Cezar Ispas

Componența echipei:

  • Popescu Ștefan
  • Ghețu Radu
  • Ilie George
  • Cobianu Radu
  • Matache Ștefan
  • Popescu Victor
  • Ristea Andrei
  • Culea Cristi
  • Trică Andrei
  • Tița Matei
  • Ștefănescu Ioan
  • Petre Flavius
  • Moldoveanu Tudor
  • Drăgoi Alexandru
  • Coseraru Andrei

              Babybaschet Masculin Portocaliu

Antrenor: Răzvan Romila

Componența echipei:

  • Zamfir-Dănciulescu Mihail
  • Tompea Ștefan
  • Calciu Vlad
  • Slăvescu Dragoș
  • Clark Michael
  • Popovici Alexandru
  • Mărgescu Ion
  • Ștefănescu Luca
  • Ștefan Vladimir
  • Dumitrescu-Conon Alec
  • Lazăr Florin
  • Ștefan Mainov

               Babybaschet Masculin Galben

Antrenor: Răzvan Romila

Componența echipei:

  • Aldoiu Alexandru
  • Daniș Horia
  • Voiculescu Andrei
  • Spârlac Petru
  • Olteanu Iancu
  • Bud Robin
  • Cristea Mihai
  • Ifrim Călin
  • Bosoancă Ștefan
  • Ionescu Andrei
  • Vladu Cosmin
  • Vaman Ares

 

               Babybaschet Masculin Verde

Antrenor: Anton Daniel

Componența echipei:

  • Gavrilescu Eric
  • Munteanu Tudor
  • Romanescu Patrick
  • Smaranda David
  • Toma Rareș
  • Rădulescu David
  • Sissoko Akim
  • Badiu Mihai
  • Horobeț David
  • Mărăcine Andrei
  • Mardare Ștefan
  • Ștefănescu Tudor

img_0364

                  BabyBaschet Masculin Mov

Antrenor: Alexandra Mara

Componența echipei:

  • Badea Andrei
  • Almășan Victor
  • Stanciu Teo
  • Ilie Antonio
  • Miloș Vlad
  • Hagiu Rareș
  • Vergotis Leon
  • Dinu Sasha
  • Balaci Matei
  • Preotu Victor
  • Profir Marc
  • Pârvu Radu

                         Babybaschet Masculin  Gri

Antrenori: Daniel Anton/Alexandru Soare

Componența echipei: 

  • Ciungu Cătălin
  • Cucu Victor
  • Loghin Eric
  • Dumitru Sebastian
  • Ionescu Ionuț
  • Mateciuc Luca
  • Mureșanu Vlad-Alexandru
  • Niculescu Eric-Andrei
  • Popescu Andreas-Tudor
  • Silion Cezar-Victor

Babybaschet Masculin Roșu

Antrenori: Alexandru Soare/Mihai Suciu

Componența echipei: 

  • Prodănescu Gabriel
  • Bîrlea Filip Andrei
  • Moise Mihnea
  • Manole Luca Răzvan
  • Anton Alexandru Cristian
  • Niculae Ștefan Alexandru
  • Ramba Robert
  • Roșu Matei
  • Belaus Matei
  • Niculescu Mizil Andrei
  • Bahmuțan Nicolas
  • Vlagali Răzvan
  • Cotîrță Luca Bogdan

                   Babybaschet Masculin Corai

Antrenori: Cornelia Enescu/Petronela Dumbravă
Componența echipei:

  • Stănescu Remi
  • Nicolae Rareș
  • Moarcăs Matei
  • Simion Tudor
  • Anghel David
  • Davidoglu Cezar
  • Constantinof Ștefan
  • Potop Radu
  • Dimitriu Ștefan
  • Tomita David
  • Referendaru Darius
  • Constantinescu Eric
  • Marinescu Vlad
  • Dumbravă Ianis

                   Minibaschet Masculin Alb

Antrenori: Andrei Beațu/Gabriel Stoclosa

Componența echipei:

  • Dinu Călin
  • Popescu Dragoș
  • Potoroacă Alexis
  • Prodan Vlad
  • Țirulnic Serghei
  • Chiriac Cristian
  • Dima Tudor
  • Ilie Mihnea
  • Daniș Tudor
  • Pârău Dragoș
  • Slăvescu Vlad

             Minibaschet Masculin Portocaliu

Antrenor: Răzvan Romila

Componența echipei:

  • Zamfir-Dănciulescu Mihail
  • Tompea Ștefan
  • Calciu Vlad
  • Slăvescu Dragoș
  • Clark Michael
  • Popovici Alexandru
  • Mărgescu Ion
  • Ștefănescu Luca
  • Ștefan Vladimir
  • Dumitrescu-Conon Alec
  • Lazăr Florin
  • Ștefan Mainov

           Minibaschet Masculin Gri

Antrenor: Andrei Beațu

Componența echipei:

  • Mitrescu Alexandru
  • Enescu Șerban
  • Lixandru Tiberiu
  • Dănciulescu-Zamfir Mihail
  • Calciu Vlad
  • Tompea Ștefan
  • Diaconu David
  • Roua Denis
  • Stan Alexandru
  • Bocean Ștefan

           Minibaschet Masculin Negru

Antrenor: Alexandra Mara

Componența echipei:

  • Capătă Vlad
  • Barbu Vlad
  • Mainov Ionuț
  • Deaconescu Ștefan
  • Dobre Filip
  • Ilie Antonio
  • Filipescu Tudor
  • Profir Eduard
  • Giurgiu Ștefan
  • Bălan Vlad
  • Dumitru Radu
  • Mihalcea Alexandru
  • Bud Robin
  • Niță-Manu Marco
  • Someșan Matei
  • Diamandescu Sasha

                        U14 Masculin

Antrenor principal: Dan Dacian

Antrenor secund: Ciprian Enache

Componența echipei:

#1/#35 Cochela Marian
#25 Șerban Vlad
#23 Florea Vlad
#23 Ionescu Alexandru
#22 Teodorescu Costin
#31 Poștaru David
#10 Leondari Alexandru
#30/#9 Costan Horia
#12 Iordache Bogdan
#13 Lihațchi Mihai
#41 Chaker Karim
#21 Niculae Petru
#2 Cristian Cerbu
#5 Gheorghe Alexandru

IMG_1789

                     JM3 Portocaliu

Antrenor principal: Dan Dacian

Antrenor secund: Ciprian Enache

Componența echipei:

#1/#35 Cochela Marian
#25 Șerban Vlad
#23 Florea Vlad
#23 Ionescu Alexandru
#22 Teodorescu Costin
#31 Poștaru David
#10 Leondari Alexandru
#30/#9 Costan Horia
#12 Iordache Bogdan
#13 Lihațchi Mihai
#41 Chaker Karim
#21 Niculae Petru
#2 Cerbu Cristian
#5 Gheorghe Alexandru

IMG_1789

JM3 Portocaliu

Antrenor principal: Dan Dacian

Antrenor secund: Ciprian Enache

Componența echipei:

#1/#35 Cochela Marian
#25 Șerban Vlad
#23 Florea Vlad
#23 Ionescu Alexandru
#22 Teodorescu Costin
#31 Poștaru David
#10 Leondari Alexandru
#30/#9 Costan Horia
#12 Iordache Bogdan
#13 Lihațchi Mihai
#41 Chaker Karim
#21 Niculae Petru
#2 Cerbu Cristian
#5 Gheorghe Alexandru

IMG_1789

                      JM3 Verde

Antrenor principal: Alin Culea

Componența echipei:

#34 Ichim Andrei
#7 Gagu Victor
#19 Karim Răzvan
#26 Grameni Mario
#13 Diaconescu Vlad
#11 Bădici Tudor
#41 Netejoru Dinu
#91 Neagu Andrei
#14 Militaru Victor
#12 David Radu
#45 Bianchieri Pietro
#88 Mantu Ionuț
#35 Andrei Victor
#9 Ionescu Dinu
#10 Popescu Dan
#23 Șerban Radu

                       JM3 Negru

Antrenor principal: Alexandra Mara

Antrenor secund: Alexandru Soare

Componența echipei:

#23 Dumitrescu David
#10 Giurcan Mihai
#15 Ilie Mario
#19 Nicolau Cosmin
#7 Oprea Ștefan
#1 Stănescu Silviu
#2 Tănăsescu Ștefan
#33 Grigore Matei
#00 Olariu Nicolae
#16 Floricel Rareș
#4 Eftimie Luca
#99 Deaconescu Vlad
#12 Despot Toma
#20 Imurluc Alexandru
#5 Lupșea Alexandru
#14 Niță Călin

img_0764

                                     JM2

Antrenor principal: Daniel Anton

Componența echipei:

  • Ciobanu Vlad
  • Ciobanu Laurențiu
  • Rotman Giacomo
  • Roceanu Andrei
  • Ionică Cristian
  • Gheorghe Teodor
  • Gheorghiu Rareș
  • Niculae Alexandru
  • Neacșu Toni
  • Ilinca Alexandru
  • Căpățână Mădălin
  •  Ilie Niculae
  • Moroiu Răzvan
  • Ștefan Tudor
  • Niță Andrei

                                  JM1

Antrenor principal: Daniel Anton

Componența echipei:

  • Popescu Alexandru
  • Georgescu Toma
  • Arișanu Luca
  • Grameni George
  • Florescu Teodor
  • Huștiuc Luca
  • Radocia Vlad
  • Dumitru Toma
  • Radu Eduard
  • Pată Rareș
  • Grigore Răzvan
  • Anton Daniel
  • Bîlbîie Teodor
  • Leuștean Mihai
  • Albu Marius
  • Antar Robert

                       U13 Masculin

Antrenor principal: Alin Culea

Componența echipei:

  • Ichim Andrei
  • Gagu Victor
  • Karim Răzvan
  • Grameni Mario
  • Diaconescu Vlad
  • Bădici Tudor
  • Netejoru Dinu
  • Neagu Andrei
  • Militaru Victor
  • David Radu
  • Bianchieri Pietro
  • Mantu Ionuț
  • Andrei Victor
  • Ionescu Dinu
  • Popescu Dan
  • Șerban Radu