Babybaschet Masculin Alb

Antrenor principal: Andrei Beațu

Antrenor secund: Gabriel Stoclosa

Componența echipei:

#14 Matea Șerban

#99 Mitrescu Alexandru

#4 Enescu Șerban

#9 Lixandru Tiberiu

#23 Dănciulescu-Zamfir Mihail

#44 Calciu Vlad

#8 Tompea Ștefan

#6 Diaconu David

#1 Joița Alexandru

#10 Roua Denis

#28 Stan Alexandru

#3 Badiu Mihai

#6 Ulvozki Albert

              Babybaschet Masculin Portocaliu

Antrenor principal: Răzvan Romila

Componența echipei:

#2 Ștefănescu Luca

#12  Iancu Bogdan

#25 Conea Cătălin

#4 Aldoiu Alexandru

#9 Vladu Cosmin

#33 Lazăr Florin

#15 Daniș Horia

#1 Clark Michael

#16 Spârlac Petru

#9 Popovici Alexandru

#7 Mainov Ștefan

#40 Ilie Antonio

#77 Măchiță Alexandru

#13 Voiculescu Andrei

#27 Cristea Mihai

#95 Dumitrescu-Conon Alec

               Babybaschet Masculin Verde

Antrenor principal: Anton Daniel

Antrenor secund: Alin Culea

img_0364

Componența echipei:

#36 Ciungu Cătălin

#15 Cucu Victor

#3 Gavrilescu Eric

#39 Loghin Eric

#38 Mironeanu Alexandru

#41 Mocanu Ștefan

#37 Munteanu Tudor

#31 Perju Ștefan

Rădulescu David

#34 Romanescu Patrick

#35 Smaranda David

#42 Toma Rareș

Plohi Daniel

                 Babybaschet Masculin Negru

Antrenor principal: Alexandra Mara

Antrenor secund: Alexandru Soareimg_0624

Componența echipei:

#9 Dumitru Radu

#24 Filipescu Tudor

#1 Giurgiu Ștefan

#99 Văduva Tudor

#77 Deaconescu Ștefan

#26 Vlad David

#28 Cucu Ștefan

#2 Hagiu Rareș

#55 Profir Eduard

#16 Vergotis Leon

#27 Dobre Filip

#10 Luca Adi

#7 Călinescu Robert

#3 Udor Eric

#19 Bălan Vlad

#5 Duca-Ghenoiu Matei

#4 Racolța Ștefan

#98 Mitric-Ciupe Tudor

#11 Hurdubei Sebastian

 

                   Minibaschet Masculin Alb

Antrenor principal: Andrei Beațu

Antrenor secund: Gabriel Stoclosa

 Componența echipei:

#0 Iani Radu

#2 Pârău Dragoș

#13 Drăghici Andrei

#4 Nicolae Rareș

#9 Vasile Matei

#35 Florea Matei

#32 Daniș Tudor

#8 Dobrinoiu Bogdan

#5 Oprea David

#12 Trocea David

#3 Rădulescu Alexandru

#7 Groza Mihai

#17 Spârlac Vladimir

#15 Bratu Daniel

#10 Ilie Mihnea

             Minibaschet Masculin Portocaliu

Antrenor principal: Radu Rugiubei

Componența echipei:

#1 Dinu Călin

#11 Popescu Dragoș

#24 Potoroacă Alexis

#35 Câmpean Victor

#13 Prodan Vlad

#56 Țirulnic Serghei

#23 Grigorescu Șerban

#20 Kruzslicika Alexandru

#97 Pughin Pavel

#17 Despan Filip

#3 Boldi Eugen

#64 Tudose Vlad

#26 Chiriac Cristian

#30 Capătă Vlad

#15 Dima Tudor

           Minibaschet Masculin Gri

Antrenor principal: Andrei Beațu

Antrenor secund: Gabriel Stoclosa

Componența echipei:

#14 Matea Șerban

#99 Mitrescu Alexandru

#4 Enescu Șerban

#9 Lixandru Tiberiu

#23 Dănciulescu-Zamfir Mihail

#44 Calciu Vlad

#8 Tompea Ștefan

#6 Diaconu David

#1 Joița Alexandru

#10 Roua Denis

#28 Stan Alexandru

#3 Badiu Mihai

#6 Ulvozki Albert

           Minibaschet Masculin Negru

Antrenor principal: Alexandra Mara

Antrenor secund: Alexandru Soareimg_0645

Componența echipei:

#35 Bucur Andrei

#30 Constantinescu Horia

#5 Ghencea Luca

#23 Velev Rareș

#6 Kleininger Lars

#33 Aradits Eric

#15 Mănăstire Rareș

#21 Răchitan Matei

#13 Barbu Vlad

#27 Gioroc Tudor

#17 Enea Ștefan

#95 Dumitrescu-Conon Andru

#99 Mironescu Eric

#7 Moisă Marcu

#20 Slușanschi Ștefan

#12 Molnar Tudor

#77 Sotir Ianis

                     JM3 Portocaliu

IMG_1789Antrenor principal: Dan Dacian

Antrenor secund: Ciprian Enache

Componența echipei:

#1/#35 Cochela Marian

#25 Șerban Vlad

#23 Florea Vlad

#23 Ionescu Alexandru

#22 Teodorescu Costin

#31 Poștaru David

#10 Leondari Alexandru

#30/#9 Costan Horia

#12 Iordache Bogdan

#13 Lihațchi Mihai

#41 Chaker Karim

#21 Niculae Petru

#2 Cerbu Cristian

#5 Gheorghe Alexandru

                      JM3 Verde

Antrenor principal: Alin Culea

Componența echipei:

#34 Ichim Andrei

#7 Gagu Victor

#19 Karim Răzvan

#26 Grameni Mario

#13 Diaconescu Vlad

#11 Bădici Tudor

#41 Netejoru Dinu

#91 Neagu Andrei

#14 Militaru Victor

#12 David Radu

#45 Bianchieri Pietro

#88 Mantu Ionuț

#35 Andrei Victor

#9 Ionescu Dinu

#10 Popescu Dan

#23 Șerban Radu

                       JM3 Negru

Antrenor principal: Alexandra Mara

Antrenor secund: Alexandru Soareimg_0764

Componența echipei:

#23 Dumitrescu David

#10 Giurcan Mihai

#15 Ilie Mario

#19 Nicolau Cosmin

#7 Oprea Ștefan

#1 Stănescu Silviu

#2 Tănăsescu Ștefan

#33 Grigore Matei

#00 Olariu Nicolae

#16 Floricel Rareș

#4 Eftimie Luca

#99 Deaconescu Vlad

#12 Despot Toma

#20 Imurluc Alexandru

#5 Lupșea Alexandru

#14 Niță Călin

                                     JM2

Antrenor principal: Daniel Anton

Componența echipei:

Ciobanu Vlad

Ciobanu Laurențiu

#23 Rotman Giacomo

#5 Roceanu Andrei

#2 Ionică Cristian

#9 Gheorghe Teodor

#32 Gheorghiu Rareș

Niculae Alexandru

#1 Neacșu Toni

#36 Ilinca Alexandru

#18 Ilie Niculae

#8 Moroiu Răzvan

#25 Ștefan Tudor

#6 Căpățână Mădălin

Niță Andrei

                                  JM1

Antrenor principal: Daniel Anton

Popescu Alexandru

Georgescu Toma

Arișanu Luca

Grameni George

Florescu Teodor

Huștiuc Luca

Radocia Vlad

Dumitru Toma

Radu Eduard

Pată Rareș

Grigore Răzvan

Anton Daniel

Bîlbîie Teodor

Leuștean Mihai

Albu Marius

Antar Robert

 

Componența echipei:

                       U13 Masculin

Antrenor principal: Alin Culea

Componența echipei:

#34 Ichim Andrei

#7 Gagu Victor

#19 Karim Răzvan

#26 Grameni Mario

#13 Diaconescu Vlad

#11 Bădici Tudor

#41 Netejoru Dinu

#91 Neagu Andrei

#14 Militaru Victor

#12 David Radu

#45 Bianchieri Pietro

#88 Mantu Ionuț

#35 Andrei Victor

#9 Ionescu Dinu

#10 Popescu Dan

#23 Șerban Radu

                        U14 Masculin

IMG_1789Antrenor principal: Dan Dacian

Antrenor secund: Ciprian Enache

Componența echipei:

#1/#35 Cochela Marian

#25 Șerban Vlad

#23 Florea Vlad

#23 Ionescu Alexandru

#22 Teodorescu Costin

#31 Poștaru David

#10 Leondari Alexandru

#30/#9 Costan Horia

#12 Iordache Bogdan

#13 Lihațchi Mihai

#41 Chaker Karim

#21 Niculae Petru

#2 Cristian Cerbu

#5 Gheorghe Alexandru

                     U16 Masculin

Antrenor principal: Andrei Beațu

Antrenor secund: Gabriel Stoclosa

Componența echipei:

#25 Păîtrașcu Cosmin

#24 Ștefan Pițur

#32 Mocanu Eduard

#15 Bănică Rareș

#6 Lihațchi Alexandru

#9 Andronache Mihnea

#13 Batală Mihnea

#16 Bălășoiu Vlad

#22 Pușcașu Tiberiu

#31 Calciu Mihnea

#33 Săndulescu Șerban

#34 Oprea Luca

#10 Anghelescu Mihnea

#11 Rădescu David

#15 Uzunmetoglu Alicem